Právě jste se ocitli na starší verzi webového portálu spolku Partnerství pro městskou mobilitu, z.s.
Nová verze je k dispozici na adrese www.dobramesta.cz.

Zlínská kola - unikátní akce v rámci doprovodného programu Barrum Czech Rallye Zlín

14. 08. 2017

Baví tě rally a zároveň aktivně sportuješ? Pokud tě láká na konci prázdnin zacvaknout tretry do pedálů a podniknout něco na kole, Barum Czech Rally Zlín 2017 nabídne unikátní příležitost, jak spojit oboje dohromady - jsou tu Zlínská kola!

Statutární město Zlín ve spolupráci s pořadateli Barum Czech Rally Zlín pořádá premiérový ročník cyklistického závodu Zlínská kola, který je určen jak pro profíky, tak pro širokou veřejnost. Tahle "cyklo rally" se uskuteční v pátek odpoledne 25. srpna 2017 v centru Zlína, kde se budeš moct projet po připravené trati městské rychlostní zkoušky Barum Rally. Zlínská kola nebudou měřená na čas, půjde o volnou jízdu, v cíli se ale účastníci přesto mohou těšit na různé ceny a dárky! Můžeš jet na jakémkoliv kole - od závodní silničky přes městskou skládačku až po historický velocipéd, povolena je i jízda na koloběžce!

Termín závodu: 25. srpna 2017 od 16:30, před závodem je nutné se osobně prezentovat od 12 hodin v parku Svobody vedle zlínského zámku.

Kdo se může přihlásit: Závod je vypsán ve třech kategoriích, muži, ženy a děti od 12 do 18 let. Do závodu se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak vícečlenné týmy. Účast v závodě je bezplatná!

Místo závodu a trať: Zázemí cyklistického závodu se bude nacházet v parku Svobody v blízkosti zlínského zámku. Tam bude probíhat registrace a prezentace již přihlášených závodníků, dále bude k dispozici oplocené parkoviště kol, která si tam účastníci mohou odložit a uzamknout, a samozřejmě nebude chybět zázemí včetně občerstvení, převlékacích stanů či toalet. Součástí areálu budou i různé atrakce, kde se během celého pátečního programu zabaví jak děti, tak dospělí. Trať jednoho okruhu měří 3 km, dospělí jej absolvují celkem třikrát, děti jednou.

Oficiální info: http://www.czechrally.com/24947-zlinska-kola

Modul: Novinky