Právě jste se ocitli na starší verzi webového portálu spolku Partnerství pro městskou mobilitu, z.s.
Nová verze je k dispozici na adrese www.dobramesta.cz.

Zlínská kola se roztočí příští týden

19. 08. 2018

Baví tě rally a zároveň aktivně sportuješ? Pokud tě láká na konci prázdnin zacvaknout tretry do pedálů a podniknout něco na kole, Barum Czech Rally Zlín 2018 po roce nabídne unikátní příležitost, jak spojit oboje dohromady - jsou tu Zlínská kola!

 

Statutární město Zlín ve spolupráci s pořadateli Barum Czech Rally Zlín pořádá premiérový ročník cyklistického závodu Zlínská kola, který je určen jak pro profíky, tak pro širokou veřejnost. Tahle "cyklo rally" se uskuteční v pátek odpoledne 24. srpna 2018 v centru Zlína, kde se budeš moct projet po připravené trati městské rychlostní zkoušky Barum Rally. Zlínská kola nebudou měřená na čas, půjde o volnou jízdu, v cíli se ale účastníci přesto mohou těšit na různé ceny a dárky! Můžeš jet na jakémkoliv kole - od závodní silničky přes městskou skládačku až po historický velocipéd, povolena je i jízda na koloběžce!

 

Termín závodu: 24. srpna 2018 od 16:45, před závodem je nutné se osobně prezentovat od 12:00 do 15:45 v parku Svobody vedle zlínského zámku.

Program, mapu trati a propozice závodu najdete na http://www.czechrally.com/24947-zlinska-kola.

 

Modul: Novinky