Právě jste se ocitli na starší verzi webového portálu spolku Partnerství pro městskou mobilitu, z.s.
Nová verze je k dispozici na adrese www.dobramesta.cz.

Projekt Zlín v pohybu pokračuje sérií seminářů o dopravě

05. 03. 2017

Projekt Zlín v pohybu – zdravě, bezpečně, na pohodu vstupuje do další fáze. V návaznosti na schválení dopravní koncepce města „Generel dopravy pro město Zlín“ přinese v následujících měsících sérii seminářů pro občany, zástupce podniků a dalších institucí. „Generel dopravy pro město Zlín je natolik významným dokumentem, že se jeho dopady bezesporu budou dotýkat všech obyvatel, firem a institucí ve Zlíně. Proto klademe velký důraz na jeho komunikační stránku. V rámci jednotlivých seminářů budeme zájemcům srozumitelnou formou vysvětlovat dopravní problematiku města a navrhovaná řešení, která generel přináší. Nedílnou součástí programu bude i diskuse. Rádi si vyslechneme různé názory.“, přiblížil radní Josef Novák, který má ve své gesci dopravní problematiku města. Vstup na všechny semináře bude zdarma, každý účastník obdrží informační materiály a drobný dárek (do rozebrání zásob).

 

Hned první dva semináře se uskuteční dne 13.3.2017. Od 13.00 zde proběhne seminář Udržitelná mobilita a společenská odpovědnost firem, určený pro zástupce podniků a institucí. V 16.00 na něj naváže seminář Koncepce rozvoje cyklodopravy města Zlína, který je určen pro širokou veřejnost. Pozvánky s podrobnými informacemi k jednotlivým seminářům naleznete na www.zlin.eu v sekci Základní informace > Projekty města > Projekty v realizaci > Zlín v pohybu.

 

Seminář „Udržitelná městská mobilita a společenská odpovědnost firem“

Jaká je nová dopravní koncepce města Zlína? Jaký bude mít dopad na firmy a instituce v regionu? Jak mohou firmy a instituce přispět k řešení dopravních problémů města? A co jsou to firemní plány udržitelné mobility? Na semináři se dozvíte odpovědi nejen na tyto otázky.

Seminář „Perspektivy cyklistické dopravy ve Zlíně“.
Co říká nová dopravní koncepce města o cyklodopravě? Na jaké stavby a opatření se mohou zlínští cyklisté těšit v blízké době? A co je nejvíce trápí? Nejen tyto otázky budou tématem semináře.

Modul: Novinky