Agenda 2019

LISTOPAD 2019

  • 4. 11. konference k Adapterra awards (Nadace Partnerství)
  • 4. 11. Zlín a Otrokovice (SUMP)
  • 5. 11. Olomouc, dálkové trasy, značení
  • 6. 11. Zlín, 13:45 legislativa k dálkovým trasám
  • 6. 11. Praha, 16:30-20:30 HUB Praha, Grow with Google
  • 7. 11. Třeboň, akce jihočeské Hospodářské komory
  • 8. 11. BVV, diskuse k elektrokolům
  • 8. 11. Vysočina, příprava stezky Třebíč - Námešť nad Oslavou
  • 11. 11. UHerské Hradiště
  • 12. 11. Praha, MD, Konference na téma SUMP 2. generace, 14:00 NP - partnerství (Na Václavce 1135/9, Praha 5)
  • 12. 11. Praha, 17:00-20:30 HUB Praha, Grow with Google
  • 13. 11. České Budějovice, Podzimní dny EVVO - konference pro pedagogy základních škol, středních škol, VŠ studenty a další zájemce
  • 14. 11. Praha, CAMP, 9:30 - 16:30 workshop ESPON/ERIN a EUKN
  • 18. 11. Praha, FD ČVUT, 13.00, Horská
  • 18. 11. Hradec Králové, 15:00 Královéhradecký kraj, v zasedací místnosti P1.443
  • 19. 11. Praha, 10:30, 13:00 Auto-Mat
  • 20. 11. Praha, 13:00 Velvyslanectví Nizozemska, 17:00-20:30 HUB Praha, Grow with Google
  • 21. 11. Olomouc, kulatý stůl, 15:00, UH
  • 21. 11. Praha, Ministerstvo zdravotnictví
  • 25. 11. Praha, Senát
  • 26. 11. Praha, 17:00-20:30 HUB Praha, Grow with Google
  • 27. 11. Uherské Hradiště
  • 27. 11. Praha, Dopravní komise SMO ČR
  • 28. 11. Karviná
  • 29. 11. MMR, porada k dálkovým trasám


PROSINEC 2019

  • 3. 12. Neratovice
  • 4. 12. Jičín
  • 5.12. Praha, konference MD


Archiv - historie akcí

LEDEN 2019

  • 3. 1. Mladá Boleslav, 14:00
  • 8. 1. Jihlava, zasedání ACM
  • 9. 1. Vladislav
  • 9.1. Milevsko, 10:00
  • 10.1. Mělník
  • 11. 1. Praha MD, MMR
  • 14.1. Šumperk, 10:00
  • 15.1. Zábřeh, 10:30
  • 15.1. Olomoucký kraj, 14:30 hodin v zasedací místnosti v 10. patře budovy RCO.
  • 16.1. Moravskoslezský kraj, 9:00, setkání s městy
  • 17. - 20. 1. Regiontour Brno
  • 21.1. Olomouc
  • 22.1. Otrokovice, 15:00
  • 23.1. Praha, 11:00, CSOB a 14:00 Automat
  • 24.1. Bratislava
  • 25.1. Praha, 13:30, MZP
  • 28.1. Velká Bystřice, 15:30
  • 29.1. Šternberk a Zábřeh
  • 30.1. Praha, 11:00 CVUT, 14:00 SmartPlan, 


 ÚNOR 2019

    • 1. 2. Danube Transnational Programme, Skype meeting
    • 4.2. Olomouc, 11:00
    • 4.2. Kroměříž, 14:00
    • 5.2. Plzeň
    • 6.2. Praha, 13:00, MMR - SmartCity, Palác DUNAJ, Euro dance centrum, Národní 10 (vchod Voršilská 10)
    • 7. 2. Praha, seminář Čistá mobilita, Cesta za snem, Vodvoz
    • 11.2. Zlín, Zlínský kraj
    • 11.2. Olomouc, 16:00
    • 12.-13.2. Milevsko
    • 15. 2. 11:00 Moravská Třebová
    • 18. 2. 10:30 Jihlava, Kraj Vysočina
    • 19.2. Praha, 10:00 MD,
    • 20.2. Praha, 13:00, Smart City Cluster, Jugoslávských partyzánů 3
    • 22.2. Kroměříž
    • 26.-28.2. Trondheim


BŘEZEN 2019

  • 1. 3. 9:45 Praha, firemní partneři City Changers, 13:00 MMHK, schůzka s primátorem
  • 4. 3. Zlín, 10 hodin v kanceláři č. 1538 v budově KÚZK.
  • 6. 3. Příbram 13.00 - 14.00 - setkání s místostarostou, 14.00 - 16.00, pracovní skupina
  • 7. 3. Příbram, místní šetření
  • 7. 3. 15:00 Praha, setkání na TSK
  • 12. 3. Praha, MMR PUM
  • 14. 3. Valašské Klobouky
  • 14. 3. Luhačovice
  • 18. 3. Žilina
  • 19. 3. Otrokovice
  • 19. 3. Zlín
  • 20. 3. Liberec
  • 21. 3. Uherský Brod, 9:00
  • 21. 3. Uherské Hradiště, 13:00
  • 22. 3. 2019 Vladislav, pracovní setkání k cyklotrase Třebíč - Vladislav - Náměšť nad Oslavou
  • 25. 3. Olomoucký krak, 13:00, Arcibiskupská stezka
  • 26. 3. Místní šetření, Olomoucký kraj
  • 27. 3. Praha, MD a Czech Smart City Cluster
  • 28. 3. Říčany, schůzka členů ACM
  • 29. - 31. 3. Praha, For Bikes


DUBEN 2019

  • 2.4. Bystřice pod Hostýnem a Holešov
  • 3.4. Lidečko
  • 4. 4. Polsko
  • 5. 4. 9:00 Velká Bystřice
  • 8. 4. 13:00, Praha, Prosperita
  • 8. - 9. 4. Krakov, Evropský kongres samospráv
  • 9. 4.  Kroměříž, 16:00, veřejné fórum Zdravého města
  • 10. 4. Kroměříž, 10:00 Koncepce
  • 10. 4. Břeclav, Rozšlapme Břeclav
  • 10. 4. Olomouc, 16:00, setkání s KMČ
  • 11. 4. Praha, MMR, SmartCities,
  • 11. 4. Praha, 13:00 Nizozemské velvyslanectví
  • 12. 4. 10:00, Praha, SFDI
  • 15. 4. Rožnov, 9:00
  • 16. - 17. 4. Ledeč nad Sázavou, Konference ČPA
  • 18. 4. Praha, koordinační schůzka k webu
  • 24. 4. Bratislava, konference CIVINET
  • 25. 4. Hradec Králové
  • 26. 4. Prostějov
  • 30. 4. Kroměříž, přednáška na škole
  • 30. 4. Praha, seminář Cycle Logistics


KVĚTEN 2019

  • 7. 5. Rokytnice u Přerova, 9:00
  • 9. 5. Praha, Asociace společenské zodpovědosti, 13:00
  • 9. 5. Praha, Hybernská 7, 14:30, www.masarykovaakademie.cz
  • 9. 5. Loučeň, konference Čistá mobilita, 17:00
  • 13. 5. Zlín, Zlínskký kraj, 10:30
  • 13. 5. Otrokovice, 13:00
  • 13. 5. Kroměříž, 16:00
  • 14. 5. Praha, koordinační jednání k SUMP, 13:00
  • 14. 5. Praha, Novotného lávka, 14:30
  • 15. 5. Praha, MD, 10:00
  • 15. 5. Praha, MŽP, 16:30
  • 16. 5. Uherské Hradiště, 12:30
  • 16. 5. Přerov, 17:30, v Base Campu v Kainarově ulici. 
  • 17. 5. Jezernice, 9:00
  • 17. 5. Olomouc, 14:00
  • 20. - 21. 5. Tišnov
  • 22. 5. Liberecký kraj
  • 23. 5. Zlín, konference, DESIGN - THE STREET
  • 24. 5. Olomoucký kraj, setkání s náměstky
  • 27. 5. Břeclav, 8:30
  • 27. - 29. 5. Graz, 12th Austrian Cycling Summit
  • 30. 5. Mikulov, konference (Heinrich)
  • 30. 5. Praha, Podvýbor pro dopravu, 13:00
  • 31.5. Mikroregion Bystřička


ČERVEN 2019

  • 3.6. Zábřeh, celý den
  • 4.6. Havlíčkův Brod – Gymnázium 10:10-11:50
  • 5.6. Žďár nad Sázavou – VOŠ a SPŠ 9:50 – 11:25
  • 6.6. Brno
  • 7.6. Krnov
  • 10.6. Polsko
  • 12.6. Jihlava, Střední škola stavební Jihlava, 10.30-12.00
  • 17. - 18. 6. SUMP Conference Groeningen
  • 19. 6. ŘSD, projednání TP
  • 19. 6. 13:30, Olomouc
  • 20. 6. 13:00-15:30 MMR - PS SC, 15:00 FD ČVUT porada kateder
  • 21. 6. Praha, 8:30 MŽP, 10:00 Národní památkový ústav, 14:00 setkání s Příbramí
  • 24. 6. celý den Kopřivnice
  • 25. 6. Zlín
  • 25. 6. 16:00 - 19:00 Kroměříž, ANALYTICKÁ ČÁST, SUMP (od 16 do 17h příprava sálu, od 17h zahájení pro veřejnost)
  • 27. 6. Otrokovice, veřejné projednání SUMP Otrokovice


ČERVENEC 2019

  • 8. 7. Praha, MŽP, MMR, ICT, CSSC
  • 9. 7. Říčany - porada, Písek - příprava konference
  • 10. 7. Praha, FD ČVUT
  • 12. - 24. 7. Dovolená
  • 15. 7. Třebíč Jednání k socio-ekonomické studii
  • 17. 7. 10:00-13:00 Plán udržitelné mobility Písek, v budově Městského úřadu Písek, Budovcova ulice 207/6, zasedací místnost č. 145 (zadní vchod, po schodech první patro)
  • 25. 7. Náchod, konference k cykloturistice


SRPEN 2019

  • 7.8. Liberec
  • 14. 8. Zlín
  • 15. 8. Usti nad Labem
  • 20. 8. Hranice
  • 21. 8. Mohelnice
  • 22. 8. Vysoké Mýto
  • 23. 8. Svaz cestujících ve veřejné dopravě, diskuse o Bánskobystrickém kraji
  • 26. 8. Třebíč
  • 27. 8. 15:00, Olomouc
  • 28. 8. 13:00 setkání v Praze s městem Příbram a 16:00 CSSC


ZÁŘÍ 2019

  • 2. 9. Pardubice, DF Jana Pernera
  • 3. 9. Praha, 17:00 o komunikaci
  • 5. 9. Uherské Hradiště, od 15–16 hod. v kanceláři pana místostarosty Ing. Jaroslava Zatloukala.
  • 6. 9. Šternberk, 11:00
  • 9. 9. Uničov a setkání Olomoucký kraj
  • 10. 9. 10:30, NDCON s.r.o., Zlatnická 10
  • 10. - 12. 9. Letní škola mobility, Praha, FD ČVUT
  • 13. 9. Bánská Bystrica, konference
  • 14. 9. Havlíčkův Brod - program k ETM, večer Břeclav - diskusní večer o Cyklologistice
  • 15. 9. Břeclav, závod nákladních kol
  • 16. 9. Olomouc, zahájení ETM, akce na školách
  • 16. - 19. 9. Prezentace na akci ETM v Olomouci
  • 17. 9. Mikulov, konference EuroVelo 13
  • 17. 9. Praha, od 14:00 hodin pracovní skupina Czech Smart City Cluster
  • 17. - 19. 9. Prezentace na akcích ve městech ETM Vysočina
  • 17. 9. od 18 do 20 hod. v prostorách galerie Caesar, Olomouc
  • 18. 9. Praha, program k tématu bezpečnosti
  • 23. 9. Olomouc, 10:00, Semafor propojení dopravní výchovy a nového vzdělávání
  • 24. 9. Olomoucky kraj, 9:00
  • 24. 9. Praha, konference projektu SMACKER
  • 25. 9. seminář JIhlava - Kraj Vysočina
  • 26. 9. Břeclav, celodenní akce, 10:00 workshop střední školy, 11:00 setkání s veřejností 
  • 27. 9. Drahotuše, přednáška na ŽS, 9:45
  • 30. 9. Praha, pracovní skupina Smart Cities MMR


ŘÍJEN 2019

  • 2, 10, 9:00, pracovní setkání zástupců mikroregionů Olomouckého kraje, Horní Lipová
  • 3. 10. České Budějovice - seminář pro školy, Krajský úřad Jihočeského kraje
  • 4. 10. Pelhřimov, 10:00, seminář pro studenty, Střední průmyslová škola v Pelhřimově, Růžová ulice
  • 7. 10. Kroměříž, 12:30, malá zasedací místnosti ve 2. patře budovy radnice MěÚ Kroměříž na Velkém náměstí 115/1.
  • 8.10. Praha, VŠE, 11:00
  • 9. 10. EVVO MŽP, 13:00, http://www.kapraluvmlyn.cz/
  • 10. 10. Třebíč, od 14 hodin.
  • 11. 10. ZS Demlova, Olomouc
  • 14. 10. Zlín
  • 15. 10. Milevsko, Proměna ulic s důrazem na děti
  • 16. - 17. 10. Národní konference v MIlevsku
  • 18. 10. ZS Spojenců, Olomouc
  • 21.-22.10. Vídeň, Danube Cycle Plans
  • 22. 10. 16:00 - 20:00 Kroměříž NÁVRHOVÁ ČÁST, SUMP (od 16 do 17h příprava sálu, od 17h zahájení pro veřejnost)
  • 23. 10. 13:30 Olomouc, škola
  • 24. 10. 12:00 Olomouc, primátor
  • 25. 10. 14:00, Olomouc, škola
  • 30. 10. Příbram, 15:00
  • 31. 10. Praha, MMR, 11:00