Novinky

14 / 6 / 2014
Soutěž na logo cyklostezky Nový Jičín - Hostašovice prodloužena, do kampaně se zapojují i vysoké školy


Svazek obcí Cyklostezka Nový Jičín – Hostašovice vyhlásil v květnu veřejnou soutěž na logo drážní cyklostezky, aby při otevření měla tato turistická atraktivita již svou vlastní propagační značku. Do kampaně na logo se podařilo zapojit i několik uměleckých škol z celé republiky. Spolupráci přislíbila Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze, Univerzita T. Bati ve Zlíně, Univerzita J.E.Purkyně v Ústí nad Labem i Západočeská univerzita v Plzni. S ohledem na zapojení akademických institucí do projektu se prodlužuje termín pro odevzdání návrhů a to až do 18.7.2014.

„Chtěli jsme vyjít vstříc studentům, kteří prožívají zkouškové období, ale i veřejnosti, která se do akce může rovněž zapojit, proto jsme uzávěrku posunuli,“ vysvětlil Ing. Kramoliš, předseda rady Svazku obcí.

Na autora vítězného návrhu čeká finanční odměna ve výši 10 tis. Kč, proto všichni kreativci neváhejte a zašlete i vy své nápady na logo cyklostezky. Podrobné podmínky soutěže včetně přihlášky jsou přílohou zprávy.

Další informace k cyklostezce Nový Jičín - Hostašovice byly zveřejněny dne 4.6.2014 na tomto odkaze.

Ke stažení:
« zpět | přehled


Úvod
Novinky
Dobrá adresa
Aktivity
Členové
Jak se stát členem
Partneři
Kontakt
Pro média, dokumenty
Odkazy

 

cyklistická akademie

 

Copyright © cyklomesta.cz
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je dovoleno pouze se svolením
Asociace měst pro cyklisty a s uvedením zdroje.

Partneři: Česko jede - Akademie městské mobility - www.kamvpraze.info - Univerzita Palackého v Olomouci - Velvyslanectví Dánského království

mapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS