Novinky

16 / 4 / 2018
BikeSafeBoxy s novou technickou specifikací


Nové technické podmínky představil výrobce parkovacích stojanů na kole pod značkou Bike Safe Boxy.

 

Bezpečnostní úložiště pro kola jsou k vidění například v následujících místech:

Obchodní centrum Chodov – Praha jako první v republice pořídilo tyto boxy na kola. Řídící sestava v garážích je napojena na elektrickou síť a umožňuje cyklistům nabít elektrokola i své mobilní telefony. Venkovní sestava je na solární energii a rovněž umožnuje disponuje zásuvkami na 12 V.

Město Beroun jako první v České republice vytvořilo městskou sít cykloboxů Bike Safe Box. V rámci veřejné zakázky bylo dodáno celkem 30 boxů na 5 veřejných míst ve městě a dalších 28 boxů do 3 základních škol a 2 středních škol. Většina elektronických sestav je na solární napájení, pouze sestava v městském kempu je napájena ze sítě. Sestavy umožnují kromě platby mincemi platbu i bezkontaktními kartami.

Město Příbram v rámci rekonstrukce přestupního termínu pořídilo 2 sestavy o 4 boxech před vlakové nádraží a jednu sestavu 2+4+2 boxy před autobusové nádraží.

Ke stažení:
« zpět | přehled


Úvod
Novinky
Dobrá adresa
Aktivity
Členové
Výhody členství
Partneři
Kontakt
Pro média, dokumenty
Odkazy

 

cyklistická akademie

 

Copyright © cyklomesta.cz
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je dovoleno pouze se svolením
Asociace měst pro cyklisty a s uvedením zdroje.

Partneři: Česko jede - Akademie městské mobility - www.kamvpraze.info - Univerzita Palackého v Olomouci - Velvyslanectví Dánského království

mapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS