O asociaci


Záleží nám na místech, kde žijeme. Jsme starostové, primátoři, členové městských zastupitelstev, ale i občané, kteří chtějí zlepšovat prostředí ve svých městech. Víme, že jízdní kola sem patří stejně jako veřejná doprava, pěší a automobily. Chceme budovat integrovanou dopravu, ne rozdělovat obyvatele na cyklisty a řidiče. Podílíme se na přípravě a tvorbě návrhů legislativních i nelegislativních opatření týkajících se oblasti městské mobility, chceme být partneři pro vládní i parlamentní politickou reprezentaci.

Asociace měst pro cyklisty je celostátní, dobrovolnou, nepolitickou a nevládní organizací, založenou jako zájmové sdružení právnických osob. Členy Asociace jsou obce, měst, svazky a neziskové organizace. Činnost Asociace je založena především na aktivitě starostů, primátorů a členů zastupitelstev obcí a měst, kteří se nad rámec svých povinností věnují i obecným problémům spojených s městskou mobilitou a otázkami dopravy.

Jak se stát členem

Jak se stát členem ASOCIACE MĚST PRO CYKLISTY?

ČLENSTVÍ

Žádost o členství je podmíněna zasláním:

  1. dopisu s vyjádřením vůle stát se členem, vzor dopis najdete zde
  2. a dalších dokladů, prokazujících rozhodnutí a oprávněnost rozhodnutí příslušného orgánu žadatele  stát se členem Asociace (v případě obcí výpis usnesení rady nebo zastupitelstva o pověření osoby za člena (vzor dopisu zde) a výpis usnesení rady nebo zastupitelstva o schválení podání žádosti o členství (vzor najdete zde).

Dopis a další náležitosti prosím zašlete na sektetariát Asociace: Wellnerova 3, 77900 Olomouc, Ing. Jaroslav Martinek, jednatel Asociace měst pro cyklisty a také na e-mailovou adresu jaroslav.martinek@cdv.cz.

Členství ve sdružení vzniká na základě schválení písemné přihlášky valnou hromadou sdružení. Vznik členství je podmíněn zaplacením ročního členského příspěvku na činnost sdružení.

 

PŘIDRUŽENÉ ČLENSTVÍ

 

Stanovy a Organizační řád Asociace měst pro cyklisty jsou ke stažení zde.

 

 


Úvod
Novinky
Dobrá adresa
Aktivity
Členové
Jak se stát členem
Partneři
Kontakt
Pro média, dokumenty
Odkazy

Web je realizován v rámci projektu Central MeetBike prostřednictvím programu CentralEurope,
který je spolufinancován ERDF.

cyklistická akademie

 

Copyright © cyklomesta.cz
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je dovoleno pouze se svolením
Asociace měst pro cyklisty a s uvedením zdroje.

Partneři: Česko jede - Cyklistická akademie - www.kamvpraze.info - Univerzita Palackého v Olomouci - Velvyslanectví Dánského království

mapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS