O asociaci


Záleží nám na místech, kde žijeme. Jsme starostové, primátoři, členové městských zastupitelstev, ale i občané, kteří chtějí zlepšovat prostředí ve svých městech. Víme, že jízdní kola sem patří stejně jako veřejná doprava, pěší a automobily. Chceme budovat integrovanou dopravu, ne rozdělovat obyvatele na cyklisty a řidiče. Podílíme se na přípravě a tvorbě návrhů legislativních i nelegislativních opatření týkajících se oblasti městské mobility, chceme být partneři pro vládní i parlamentní politickou reprezentaci.

Asociace měst pro cyklisty je celostátní, dobrovolnou, nepolitickou a nevládní organizací, založenou jako zájmové sdružení právnických osob. Členy Asociace jsou obce, měst, svazky a neziskové organizace. Činnost Asociace je založena především na aktivitě starostů, primátorů a členů zastupitelstev obcí a měst, kteří se nad rámec svých povinností věnují i obecným problémům spojených s městskou mobilitou a otázkami dopravy.

Nabídka spolupráce pro rok 2017

Česko jede je národní projekt na podporu cestovního ruchu. Hlavním garantem projektu je CzechTourism, Asociace měst pro cyklisty jako jeden z partnerů spoluvytváří obsah této značky. 

 

Chcete také dát vědět o aktivitách ve vašem regionu?

 

V návaznosti na naše aktivity v oblasti aktivní turistiky Asociace cykloměst nabízí krajům, obcím a městům:

1) Zpracování ucelené nabídky výletů v destinaci nebo okružních výletů v návaznosti na dálkové trasy. Týdenní i kratší pobyty se zaměřují na aktivní formy odpočinku - cykloturistiku, pěší turistiku a další doprovodné aktivity pro celou rodinu.

2) Propagaci prostřednictvím celonárodní soutěže "Tady žiju" - podmínky budou vyhlášeny později

3) Rozeslání zpráv v pravidelném newsletteru novinářům, členům a podporovatelům Asociace.


Úvod
Novinky
Dobrá adresa
Aktivity
Členové
Jak se stát členem
Partneři
Kontakt
Pro média, dokumenty
Odkazy

Web je realizován v rámci projektu Central MeetBike prostřednictvím programu CentralEurope,
který je spolufinancován ERDF.

cyklistická akademie

 

Copyright © cyklomesta.cz
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je dovoleno pouze se svolením
Asociace měst pro cyklisty a s uvedením zdroje.

Partneři: Česko jede - Cyklistická akademie - www.kamvpraze.info - Univerzita Palackého v Olomouci - Velvyslanectví Dánského království

mapa webu Webdesign STUDIO VIRTUALIS